Forum / Bojler nie osiąga temperatury

Marek Marniok
Wysłano: 2017-01-23 09:43:43
W tym sezonie ciepłą wodę pozyskuję z przepływowego podgrzewacza wody,ale postanowiłem "przepalić" bojler wysoką temperaturą,ale się nie udało.Na piecu ustawiłem 71 stopni,na CWO 70 stopni a bojler się nagrzał tylko do 60 i koniec,piec się wyłączył i za nic nie grzał wody dalej,nawet priorytet bojlera nic nie zmienił.
KOTŁY TAURUS
moderator
Wysłano: 2017-01-23 12:14:11
Należy w trybie serwisowym podnieść temperaturę priorytetu. Jeżeli nie zna Pan kodu do menu serwisowego proszę o przesłanie do nas maila z danymi do pana, oddzwonimy i przez telefon pomożemy panu w ustawieniach.
Marek Marniok
Wysłano: 2017-01-25 06:47:22
Cytat
Należy w trybie serwisowym podnieść temperaturę priorytetu. Jeżeli nie zna Pan kodu do menu serwisowego proszę o przesłanie do nas maila z danymi do pana, oddzwonimy i przez telefon pomożemy panu w ustawieniach.

Mam oba kody do pieca,sprawdzę to.Czy gdzieś w tych ustawieniach jest jeszcze jakaś korekta temperatury bojlera ? Wskaźnik na nim pokazuje 60 stopni a na piecu 40 i mam za gorącą wodę.Może czujnik wetknięty do bojlera jest uszkodzony ?

Ps.Przeszukałem oba menu i nie znalazłem innych ustawień pompy CWO jak priorytet CWO lub Ogrzewanie domu i CWO.
Sterownik ST-480 TH.
Post edytował Marek Marniok 2017-01-25 08:11:10
Odpowiedź
Copyright © 2014 by TSW systems
O firmie | Oferta | Kontakt
Wykonanie: studio mh